Autogum - Strona główna Autogum - kontakt Autogum - mapa serwisu

CENTRALA

ul. Dekerta 16, 30-703 Kraków,
tel. 12/ 656 60 50, fax 12/ 656 60 51 e-mail. autogum@autogum.com

czynne: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 17:00, Sobota 8:00 - 14:00

 

Tel.

Nr wew.

E-mail.

Sekretariat

 

101

 

 

 

 

 

Manager ds. sprzedaży

 

 

 

Jacek Heiza

+48 602 192 005

118

jheiza@autogum.com

Leszek Smagowicz

+48 602 192 006

118

lsmagowicz@autogum.com

 

     
 

Tel.

Województwo.

E-mail.

Przedstawiciele handlowi

 

 

 

Maciej Barć

+48 666 043 279

woj. małopolskie

mbarc@autogum.com

Adam Larysz

+48 606 770 392

woj. małopolskie, Słowacja

alarysz@autogum.com

Piotr Sobas

+48 668 445 754

woj. małopolskie

psobas@autogum.com

Robert Bryda

+48 608 013 282

woj. śląskie, Czechy

rbryda@autogum.com

Paweł Ptaszek

+48 608 011 752

woj. podkarpackie, małopolskie

pptaszek@autogum.com

Wojciech Pituła

+48 668 008 190

Kraków

wpitula@autogum.com

Bartosz Erbel

+48 608 011 203

woj. świętokrzyskie

berbel@autogum.com

Paweł Nowak

+48 668 490 119

woj. świętokrzyskie

pnowak@autogum.com

 

 

 

 

Przedstawiciel ds. obsługi serwisów krajowych i sklepów internetowych

Rafał Sarota

+48 668 445 695

 

rsarota@autogum.com

 

     

Dział Zakupów i Exportu

Export Manager

Grzegorz Ciombor

+48 668 166 172

105

gciombor@autogum.com

 

 

 

 

Specjalista ds. zakupu  i sprzedaży exportowej

Łukasz Chodur

+48 666 019 726

100

lchodur@autogum.com

 

 

 

 

Dział Marketingu

 

 

 

Specjalista ds. marketingu i szkoleń

Agata Szturemska-Przybył

+48 668 635 260

119

agataszp@autogum.com

 

 

 

 

Dział Reklamacji Opon

 

 

 

Paweł Natkaniec

 

115

dekerta@autogum.com

Marek Bochenek

 

115

 

 

 

 

 

Dział Reklamacji Akumulatorów

Mirosław Białota

 

120

 

Szczepan Hajduk

 

120

 

 

 

 

 

Płatności

 

107, 108

 

 

 

 

 

Dział IT

 

 

 

IT Manager

Rafał Drab

+48 668 166 194

 

rdrab@autogum.com

 

 

 

 

Informatyk

Piotr Wnęk

+46 660 690 809

 

pwnek@autogum.com

 

HURTOWNIA

ul. Przewóz 42, 30-716 Kraków,
tel. 12/650 00 10, fax wew. 206, e-mail. hurtownia@autogum.com

czynne: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00, Sobota 8:00 - 14:00

 

Tel.

Nr wew.

e-mail

Manager ds. sprzedaży hurtowej i logistyki

Michał Bętkowski

+48 881 912 374

219

mbetkowski@autogum.com

 

 

 

 

Dział Handlowy

 

 

 

Dominik Chwał

 

211

dchwal@autogum.com

Aleksander Wróblewski

 

213

awroblewski@autogum.com

Sebastian Olszewski

 

200

solszewski@autogum.com

 

 

 

 

Dział Wysyłek

+48 668 570 915

 

 

Maciej Wróblewski

 

208

mwroblewski@autogum.com

Jakub Bębenek

 

209

jbebenek@autogum.com

Dariusz Piszczek

 

223

dpiszczek@autogum.com

Marek Chodur

 

203

mchodur@autogum.com

 

 

 

 

Płatności

 

 

 

Ewa Godzik

 

205

 

Elżbieta Wojtałów

 

205

 

 

 

 

 

Product Manager Opony Ciężarowe

 

 

Franciszek Wojtałów

+48 600 876 091

202

fwojtalow@autogum.com

 

 

 

 

Specjalista ds. obsługi flot, przetargów i zamówień publicznych

 

Stanisław Poprawa

+48 668 365 299

201

spoprawa@autogum.com

 

ODDZIAŁ STARACHOWICE 

ul. Rogowskiego 14, 27-200 Starachowice,
tel. +48 660 714 637

czynne: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

 

Tel.

 

E-mail.

Koordynator Oddziału Starachowice

 

 

Marek Jantos

+48 606 770 387

 

mjantos@autogum.com

 

 

 

 

SERWIS MOBILNY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH 24h

 

Tel.

 

 

E-mail.

Stanisław Poprawa

+48 668 365 299

 

spoprawa@autogum.com

Serwisant

+48 600 206 506
(12) 650 77 70

 

 

Serwisant

+48 660 774 575

 

 

 

Podobne strony