Autogum - Strona główna Autogum - kontakt Autogum - mapa serwisu

2009
Intensyfikacja sprzedaży opon ciężarowych i dostawczych.

2008
Poszerzenie oferty usług w serwisie przy ul. Dekerta 16 o tzw. „szybkie naprawy” mechaniczne i elektryczne.

2007
Otwarcie punktu sprzedaży hurtowej i magazynu w Starachowicach.

Zakup większości udziałów w firmie Behamot i stopniowe rozwijanie w niej działu sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.

2005
Uruchamiamy kolejny punkt sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz serwis ogumienia dla samochodów osobowych i dostawczych przy ul. Przewóz 38

2003
Zakupienie nieruchomości przy ul. Przewóz 38 i stworzenie tu dużej bazy magazynowej

2002
Auto-Gum wraz z trzema firmami z branży powołuje do życia spółkę Polskie Składy Oponiarskie sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Obecnie zrzesza ona dziewięciu największych w kraju dystrybutorów ogumienia. Głównym celem PSO jest ujednolicenie działań w obrębie grupy wobec dostawców oraz odbiorców, a także opracowanie wspólnej strategii sprzedaży i marketingu.

2001
Przeniesienie siedziby naszej firmy do nowopowstałego budynku biurowego przy ul. Dekerta 16. Ta inwestycja umożliwiła otwarcie kolejnego punktu sprzedaży i usług wulkanizacyjnych oraz zwiększyła powierzchnię magazynową.

1996
Otwieramy kolejny serwis ogumienia i punkt sprzedaży detalicznej przy ul. Podgórskiej 32.

1995
Uruchamiamy serwis ogumienia i punkt sprzedaży detalicznej przy ul. Szwedzkiej 24.

1991
Rozpoczynamy działalność. Przedmiotem działalności firmy jest handel hurtowy i detaliczny ogumieniem, felgami i akumulatorami. W oparciu o stałe umowy zaczynamy bezpośrednią współpracę z producentami krajowymi i zagranicznymi ww. towarów.

 

Podobne strony