AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Goodyear i jego nowe sportowe opony

Goodyear zatrudnił w tym roku Marcina Prokopa do  testowania swoich najnowszych opon na torze Ascari.

My też tam byliśmy, testy zrobiły na nas spore wrażenie. W końcu rzadko możesz poprowadzić sportowy wóz i poczuć zachowanie opon w ekstremalnych warunkach na torze.

 
Ile sportowych genów jest w nowych oponach Goodyear SuperSport?
Marcin Prokop mógł to sprawdzić na magicznym torze Ascari Race Resort, określanym przez fanów motoryzacji jako świątynia szybkiej jazdy. Uznawany za jeden z najbardziej spektakularnych obiektów wyścigowych, oferuje nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim liczące 5425 metrów okrążenie, z 26 charakterystycznymi zakrętami rodem z Formuły 1, w tym 13 lewych i 13 prawych. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy.
Kompromisów nie uznaje też Goodyear, co doskonale ilustruje nowa linia opon SuperSport – Eagle F1 SuperSport, Eagle F1 SuperSport R oraz Eagle F1 SuperSport RS. Każda z nich ma inne zastosowanie. SuperSport sprawdzi się w codziennej, drogowej jeździe. SuperSport R kusi, by od czasu do czasu zboczyć z drogi, wjechać na tor wyścigowy i sprawdzić swoje umiejętności, a przy okazji także wyjątkowe osiągi ogumienia. SuperSport RS to opona do zadań specjalnych, gotowa na najtrudniejsze torowe wyzwania.
Dobry mechanik 2020, wulkanizacja, akumulatory, opony, felgi, wymiana opon - Certyfikat Bardzo Dobry Serwis