AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

O naszej firmie

 

 

 

Szanowni Państwo.
 

Otrzymaliśmy certyfikat "Bardzo Dobry Serwis" - potwierdza on wysoką jakość naszych usług, więcej informacji znajdziesz tutaj: https://autogum.com/blog#go
 

 

 

 

Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników i klientów przygotowaliśmy procedury, które pozwolą nam ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa-COVID-19:
 

 

 1. Preferujemy umawianie się na wizyty online: https://klient.autogum.com/services/order bądź telefonicznie.
 2. Każdego klienta witamy bez kontaktu osobistego / nie podajemy ręki /
 3. Każdy klient przed podejściem do pracownika proszony jest o dezynfekcję dłoni płynem dostępnym w każdym z serwisów naszej firmy.
 4. W biurze obsługi klienta może przebywać tylko jeden klient.
 5. Postarajmy się zachować odległość od siebie (powyżej 1,5 metra), od 16.04 noś maseczkę!
 6. Dokładamy wszelkich starań, aby miejsca pracy były czyste i higieniczne,
 7. Dokładnie i często myjemy i odkażamy dłonie, jak również wszelkie powierzchnie z którymi mają kontakt pracownicy oraz klienci / klamki, poręcze , terminal płatniczy /.
 8. We wszystkich serwisach zostały zamontowane plastikowe przegrody w celu ograniczenie bezpośredniego kontaktu pracownik/klient.
 9. Każdy z pracowników został wyposażony w jednorazowe rękawice ochronne.
 10. W miarę możliwości ograniczamy wykonywanie jazd testowych samochodami klientów. W związku z koniecznością wprowadzenia pojazdu klienta do warsztatu, koniecznie wywietrzmy i zdezynfekujmy uprzednio wnętrze samochodu.
 11. Zalecamy płatność za usługi za pośrednictwem karty płatniczej. Jeżeli zmuszeni jesteśmy do przyjęcia gotówki, zachowajmy szczególną ostrożność podczas kontaktu z pieniędzmi . Po zakończeniu transakcji myjemy i odkażamy dłonie, zachęćmy klienta do zrobienia tego samego.
 12. Zwróćmy szczególną uwagę na rekomendacje, aby podczas pracy NIE dotykać dłońmi okolic twarzy zwłaszcza ust, nosa i oczu, a także przestrzegać higieny kaszlu i oddychania.
 13. NIE zaleca się noszenia maseczek ochronnych przez osoby zdrowe. Maseczki ochronne powinny nosić osoby chore, osoby opiekujące się chorymi oraz personel medyczny pracujący z pacjentami podejrzewanymi o zakażenie koronawirusem.

Zapraszamy do naszych serwisów – Bardzo prosimy o sprawdzenie na stronie: www.autogum.com godzin pracy poszczególnych serwisów, gdyż w tym trudnym czasie, wprowadzono ograniczenia czasu pracy w niektórych serwisach.

Zespół AUTO-GUM

Informacje dot. pracy i procedur podczas pandemii koronawirusa - COVID 19

Informacja dla partnerów biznesowych!

W związku z aktualną sytuacją w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, zwracamy się z gorącą prośbą do naszych partnerów biznesowych o ograniczenie wizyt w naszych placówkach do niezbędnego minimum i dokonywanie zamówień poprzez nasz system B2B:

https://zam.autogum.com/szi/

lub telefonicznie (012) 650 00 10

W przypadku braku dostępu do ww. systemu, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, w celu jego uruchomienia.

Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i naszych pracowników, czasowo wstrzymujemy wizyty przedstawicieli handlowych w terenie. Od dnia 18.03.2020 handlowcy będą pracowali zdalnie, kontaktując się z Państwem telefonicznie.

Zapewniamy, że firma cały czas działa, wszystkie procesy oraz dostawy są realizowane terminowo, a wdrożone działania podyktowane są troską o zdrowie nas wszystkich.

 

 

 

Dobry mechanik 2020, wulkanizacja, akumulatory, opony, felgi, wymiana opon - Certyfikat Bardzo Dobry Serwis