AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Hurtownia opon Kraków

Szukasz opon do swojego samochodu? Nie ma lepszego miejsca na wybór odpowiedniego ogumienia niż hurtownia opon. Kraków to miasto, w którym od lat funkcjonuje Auto-Gum, hurtownia i serwis, gdzie znajdziesz opony od największych i najlepszych producentów, zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych czy przemysłowych. Kiedy warto odwiedzić to miejsce? Dlaczego warto zaopatrzyć się w ogumienie właśnie tu? O tym poniżej.

Hurtownia opon w Krakowie – kiedy warto nas odwiedzić?

Choć wielu z nas nad tym ubolewa – opona nie jest jak wino. Po pierwsze: upływ lat nie poprawia jej smaku, a po drugie: z wiekiem wygląda i radzi sobie coraz gorzej. To właśnie z tego powodu najczęściej odwiedzamy hurtownię opon. Zużyte ogumienie to nie tylko problem natury estetycznej, ale również poważne zagrożenie dla kierowcy i jego pasażerów. Opony te charakteryzują gorsze parametry jezdne, które utrudniają kierowcy panowanie nad samochodem, stwarzając ryzyko awarii i niepożądanych zdarzeń na drodze. Chcesz uchronić się przed takimi sytuacjami? Odwiedź Auto-Gum – jedną z najlepszych hurtowni opon w Krakowie i w całej Polsce.

Najlepsza hurtownia opon w Krakowie

Istnieje co najmniej 5 powodów, dla których warto skorzystać z oferty hurtowni Auto-Gum. Oto i one:

 1. Największy wybór opon
  W naszym asortymencie znajdują się setki tysięcy opon. Blisko 30 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam stać się jedną z najlepiej prosperujących hurtowni, która każdego roku sprzedaje ok. 700 tys. opon.
   
 2. Opony od najlepszych producentów
  Oferujemy opony od czołowych polskich i zagranicznych producentów ogumienia. Wśród nich wymienić można marki, takie jak:
  • Sumitomo
  • Nexen
  • Continental  
  • Goodyear  
  • Bridgestone  
  • Dębica  
  • Michelin  
  • Dunlop  
  • Kormoran  
  • Pirelli  
  • i wiele wiele innych.  
  Za dobrą marką zawsze stoi pewność, że stworzony przez nią produkt zapewni nam komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Właśnie dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, oferując ogumienie, które spełnia najwyższe standardy – zarówno pod względem jakości, jak i prezencji.
   
 3. Profesjonalne doradztwo
  Nasza hurtownia to miejsce, w którym nie tylko kupisz dobre opony. Skorzystasz tu również z fachowych porad naszych wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, którzy zadbają o to, byś dokonał odpowiedniego wyboru ogumienia.
   
 4. Mobilny serwis na życzenie
  Auto-Gum to nie jest zwykła hurtownia opon, Kraków nie jest zaś jedynym miejscem, w którym można nas spotkać. Na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie dojechać pod wskazany adres, by tam wykonać potrzebne naprawy i wymiany. Bez oczekiwania, bez kolejek – wygodnie i od ręki!
   
 5. Promocje i nowości
  Jesteśmy hurtownią opon, w której z pewnością nie przepłacisz. Oferujemy wiele atrakcyjnych promocji i zniżek, dzięki którym zaoszczędzisz – zarówno na zakupie opon, jak również na naprawie części czy innych usługach.
   

Podsumowując, Auto-Gum to najlepsza hurtownia opon w Krakowie. To tu zaopatrzysz się w opony idealnie dopasowane do felg i możliwości Twojego auta. Na tym jednak nie kończy się gama oferowanych przez to miejsce usług. Pomagamy kierowcom kompleksowo, fachowo, przez 6 dni w tygodniu. Zapraszamy!