AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Jakie opony zimowe kupić?

Cześć
 
 
Jest 16 października i ciepło, wiemy, że taka aura raczej nie wskazuje na myślenie o wymianie.
 
Ale uwierz,że to już ostatnie momenty aby podejmować decyzje.
Już czas na zakup i wymianę opon na zimowe lub całoroczne- jeśli wolisz, bo potem będzie pośpiech, możesz dokonać wtedy złego wyboru i oczywiście czekać w  kolejce na serwisach.
Opony całoroczne sprzedają się coraz lepiej.Jeszcze w ubiegłym roku część producentów negowała potrzebę produkowania takich opon ale dziś już mają je w ofercie,taki to biznes, w końcu oczekiwania konsumenta wykreowały taką potrzebę i każdy producent powinien mieć w ofercie takie opony.
 
 
Ale do rzeczy.
 
Na ten sezon czeka na Ciebie kilka nowości które z pewnością są ciekawymi propozycjami.
 
 
1. Nexen-Korea
 
 
Rzeżba bieżnika WH21 na pewno spodoba się wszystkim osobom, wrażliwym na ładny design. To nie wszystko, ten koreański producent kontynuuje światową ekspansję i jego opony w tak niskiej cenie znajdziesz nawet w Porsche, ale tez popularnej u nas Skodzie.
 
 
 
 
2. Sumitomo- Japonia
 
 
Bieżnik WT200 to sprawdzona propozycja występująca również w marce Falken(grupa Sumitomo jest jej właścicielem w swoim portfolio mają   również Dunlopa).
Opony letnie testowałem osobiście, nie mam zastrzeżeń, jak za tę cenę i jakość to opony warte uwagi i naprawdę rozsądny wybór, aha i dodają darmowe ubezpieczenie na przypadkowe uszkodzenia na 12 miesięcy- to ważne (moi sąsiedzi dość często uszkadzają opony to coś dla nich).
Fot. WT200 - bieżnik występuje również we Falken HS449
 
 
 
 
3. Cooper -USA
 
 
Ten amerykański producent specjalizujący się w gamie opon 4x4, ma też dobre zimówki i całoroczne do samochodów osobowych.
 
Cooper Discoverer All Season- opona całoroczna -foto poniżej.
 
Należy ona do gamy opon całorocznych, która mocno się rozwija w ostatnich miesiącach, na zachodzie sprzedaż opon całorocznych sięga już prawie 20%, u nas dopiero w granicach 6%. Zainteresowanie tą marka opon w wersji całorocznej w Polsce rośnie – jest ona doskonałym uzupełnieniem oferty każdego serwisu.

Fot. opona zimowa  WM-SA2+
 
4. Roadmarch - China
 
Opony azjatyckie, bardzo atrakcyjne cenowo, jeśli szukasz taniej opony to propozycja dla Ciebie. Poniżej zdjęcie zimowej Snowrover 868.
 
 
 
 
 
5. Premiorri, Ukraina
 
 
Tania opona produkowana w Europie w zakładzie Rosava na Ukrainie. Wielu o producentów ma fabryki w Serbii, Bośni, więc nie widzę nic złego w oponach z Ukrainy, tym bardziej,że Ukraińcy teraz do nas przyjeżdzają do pracy.
 
Fot. VIA Magiorre Z Plus
 
 
6. Falken -Japonia
 
 
Opony warte Twojej uwagi z racji na bardzo dobry stosunek jakości do ceny, to cena medium ale czasami testy plasują ją w czołówce, a kosztuje mniej.
 
Fot. EUROWINTER HS01 FA
 
 
 
 
 
To oczywiście nie wszystkie propozycje, jeśli uważasz,że trzeba o innej marce napisać - daj znać w komentarzu.
 
Jeśli polecasz inne marki opon które warto kupić, wpisz w komentarzu Twój wybór.
Dobry mechanik 2020, wulkanizacja, akumulatory, opony, felgi, wymiana opon - Certyfikat Bardzo Dobry Serwis