AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Konwent Bridgestone 2019

Dzień dobry
 
30 czerwca odbył się coroczny konwent dealerów Bridgestone.
 
Dzień był dość intensywny i pełen prezentacji ale nie mogę  oprzeć się wrażeniu, że idzie nowe, globalizacja i inne nowoczesne slogany wkraczają do naszego zycia.
 
Co to oznacza?
 
Po pierwsze widać nowoczesne technologie, Bridgestone kupił ostatnio Tom Tom'a i wkracza w zupełnie nowe obszary - telematyka.
 
Po drugie, na rynku opon ciężarowych widać wyraźnie ożywienie w oponach budżetowych kosztem znikającego z rynku ''chińczyka''.
 
U dystrybutorów tych wzrostów aż tak mocno nie widać ze względu na to,że zastąpili oponę chińską tanią opona europejskich producentów w tym przypadku Dayton.
Cały ten wzrost w sell-in  producenci zawdzięczają wprowadzonym cłom na opony z dalekiego wschodu, co sprawiło,że cena na te opony poszybowała do poziomu rodzimego budżetu.
 
Jak to będzie dalej, czas pokaże.
 
Z niecierpliwością czekamy tez na wyniki audytu jakościowego naszej firmy prowadzonego przez renomowaną firmę Dekra, jestem pewien,że będzie ok.
 
Uczestnicy konferencji usłyszeli o nowych produktach, ofercie czujników TPMS dla ciężarówki, monitoringu pojazdów i jak widać na zdjęciu globalizacji,digitalizacji itp.
 
 
 
Dobry mechanik 2020, wulkanizacja, akumulatory, opony, felgi, wymiana opon - Certyfikat Bardzo Dobry Serwis