AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Akumulatory

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę akumulatorów do wszystkich pojazdów. Ponadto jesteśmy autoryzowanym punktem obsługi gwarancyjnej w zakresie rozpatrywania reklamacji akumulatorów marki Centra, Exide, Bosch i Jenox.

Zwiększająca się liczba odbiorników elektrycznych w pojazdach stanowi duże wyzwanie dla akumulatora:

  1. ogrzewane fotele,
  2. klimatyzacja,
  3. elektryczne szyby,
  4. sprzęt audio,
  5. nawigacja i inne odbiorniki

Pamiętaj o sprawdzeniu stanu swojego akumulatora i doładuj go za pomocą ładowarek z naszej oferty marek Exide lub Bosch. Szcególnie w sytaucji gdy samochód długo stoi.

Inteligentne ładowanie akumulatorów ładowarkami Bosch C3 i C7.Przy niskich temperaturach w okresie zimowym samo-chód zużywa dużo więcej energii elektrycznej niż przy temperaturach dodatnich. Stanowi to duże obciążenie dla akumulatora. Jeżeli podczas jazdy kierowca korzysta z wielu funkcji komfortu, a dodatkowo nie ma możliwo-ści pełnego naładowania akumulatora z powodu jazdy na krótkich odcinkach, warto doładować akumulator łado-warką C3 lub C7 firmy Bosch.

Ładowarki akumulatorowe C3 i C7 firmy Bosch:

Doładują akumulator lub naładują go do pełna - szybko i bez problemu, są proste i intuicyjne w obsłudze, co pozwala wyelimi- nować ryzyko popełnienia błędu przez użytkownika, oferują komfortową obsługę przy użyciu jednego centralnie umieszczonego przycisku, posiadają funkcję nadzoru procesu ładowania (dodatkowe zabezpieczenie)

Takie ładowarki kupisz w naszych serwisach. Naładuj swój akumulator zanim bedzie za póżno!