AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Opony letnie, całoroczne i zimowe

nasza-oferta.jpgWymiana opon to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego kierowcy. Po tym zabiegu jazda autem jest nie tylko komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.
Każdy kierowca powinien udać się do serwisu, by dokonać wymiany opon co najmniej dwa razy w roku: kiedy średnia temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza (konieczność stosowania opon zimowych) oraz kiedy wzrasta i wynosi już ponad 7 stopni (wymiana na opony letnie). Czasem bywa tak, że opony wymagają wymiany wcześniej – powodem tego jest szybkie zużycie opony wynikające z intensywnej eksploatacji.
Sygnałami informującymi o tym, że najwyższy czas odwiedzić serwis opon Kraków są między innymi:
- pęknięcia,
- przebicia,
- rozcięcia,
- zużycie bieżnika opony,
- użytkowanie opon powyżej 10 lat.
Nasze serwisy opon zajmują się również wyważaniem kół, które wykonujemy przy okazji sezonowej wymiany opon, a także poza sezonem. Dlaczego regularne wyważanie opon jest koniecznością? Skutki jego zaniedbania mogą być dotkliwe, objawiając się zazwyczaj szybszym zużyciem opon, amortyzatorów, przegubów, sworzni, układu kierowniczego, łożysk, czyli mówiąc krótko: awarią całego zawieszenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie możliwe rodzaje opon do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych oraz przemysłowych. Auto Gum to również dystrybutor opon do motocykli.  W naszych magazynach zawsze znajdują się duże ilości towarów co daje Państwu łatwy i szybki do nich dostęp. Jesteśmy dystrybutorem największych firm oponiarskich z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo opony m.in. następujących marek: Roadmarch, Hankook, Nexen, Michelin, Goodyear, Falken, Sumitomo, Cooper, Premiorri,