AUTO - GUM
SYSTEM ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH +
Elektromechnika, mechanika, klimatyzacja
Naprawimy Twoje auto od A do Z
Kup i wymień opony!
Wymień opony zanim będziesz musiał wymienić auto
Wymiana opon
Sprzedaż detaliczna, serwisy
Oferta
Hurt
Obsługa flot

Akumulatory i ładowarki

 • sprzedaż i montaż akumulatorów (serwisy Dekerta,Przewóz, Szwedzka)
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (Przewóz)

 

Co łączy polskich piłkarzy z akumulatorami?

...nawet w lato potrafią się rozładować – to pierwsze, co przychodzi na myśl. Nie wyczerpuje to jednak wszystkich cech łączących te dwa, z pozoru nie mające ze sobą nic wspólnego, obszary. Na podstawie obserwacji naszych zawodników w meczu z Senegalem oraz wieloletniego doświadczenia z akumulatorami możemy śmiało stwierdzić, iż łączy je również to, że:
 

 1. potrzebują elektrolitów
  Jak pokazuje nam doświadczenie, deficyty elektrolitów w przypadku akumulatora mogą prowadzić do popękania płyt oraz trwałego ich uszkodzenia, a w przypadku polskich piłkarzy – do sromotnej porażki z pierwszym lepszym zespołem na mundialu.
 2. kiedy mają powyżej 6 lat, ryzyko rozładowania znacząco się zwiększa.
  Jeśli Twój akumulator ma więcej niż 6 lat, ryzyko, że nagle się rozładuje drastycznie wzrasta. Czy można mieć zatem pretensje do czterokrotnie starszych piłkarzy o to, że przegrywają mecz? To przecież cud, że oni jeszcze w ogóle żyją!
 3. potrzebują sprawnych prostowników
  Prostownik w przypadku akumulatora, podobnie jak w przypadku mięśni prostowników nóg, dają supermoc w przypadku, gdy zaistnieje sytuacja totalnego wyczerpania. Niestety, w przypadku polskich piłkarzy jest to jednak mechanizm mocno awaryjny i nie zawsze się uruchamia (patrz: mecz Polska – Senegal).
 4. kiedy doładowanie nie pomaga, pora na wymianę!
  Jeśli na akumulator nie działają wszelkie próby podładowania, należy go wymienić na nowy model. Czy nie podobnie powinno być z niedziałającymi zawodnikami polskiej reprezentacji w piłce nożnej?

Na problemy polskiej reprezentacji w piłce nożnej niestety nie mamy lekarstwa. Jeśli jednak Twoje trudności dotyczą akumulatora, jesteśmy w stanie rozwikłać je od ręki. Zapraszamy do hurtowni akumulatorów Auto-Gum w Krakowie!

Chcesz dobrać akumulator, klkinij na link: https://www.akumulator.pl/dobierz-akumulator/

 

KATALOGI
bosch_sms_ladowarki_c1_c3_c7_1.pdf Ładowarki Bosch